Kasjer/Ekspedient

KONTAKT

Świdnica - Dodane przez praca.legnica (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kasjer/Ekspedient

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

SPRZEDAWCA KASJER Świdnica

Opis stanowiska pracy:
obsługa klientów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrania należności za zakupione towary,
obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,
współpraca z pracownikami,
rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej.

Wymagania :
aktualna książeczka sanepidowska,
spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,
zatrudnienie tylko dla osób pełnoletnich,
pozytywne nastawienie do klienta.

Oferujemy:
pełną wyzwań pracę,
premię za polecenie/przyprowadzenie pracownika,
stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę cywilno-prawną,
możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
elastyczny grafik.

Dlaczego właśnie Interkadra?
Nasza Agencja Pracy należy do jednej z najprężniej rozwijających się agencji zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową oraz stałą. Gwarantujemy pracę osobom w każdym wieku. Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Mapa ŚwidnicaProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kasjer/Ekspedient

Polecane, ciekawe strony z Świdnicy. Prowadzisz serwis o Świdnicy lub zwiazany z Świdnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Alfa Nieruchomosci !Zobacz stronę Wydarzenia i informacje ze Świdnicy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Świdnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Świdnicy: Wałbrzych ogłoszenia - Nowa Ruda darmowe ogłoszenia - Jawor ogłoszenia bezpłatne - Legnica ogłoszenia - Kłodzko sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję