Obsługa Klienta Efez

KONTAKT

Świdnica - Dodane przez cv2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Obsługa Klienta Efez

OBSŁUGA KLIENTA
KELNERKA

Miejsce pracy: Galeria Świdnica
Nr. ref.: obsluga/efez/swidnica

Opis stanowiska:
Obsługa gości w zakresie przyjmowania i serwowania zamówień
Przyjmowanie płatności
Bieżąca współpraca z szefem kuchni oraz obsługą baru

Wymagania:
Doświadczenie w branży gastronomicznej
Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu
Umiejętność pracy w zespole, sumienność
Status ucznia wymagany
Oferujemy:
pracę w prężnie rozwijającej się firmie
stabilne zatrudnienie
elastyczne godziny pracy
motywacyjny system wynagrodzenia
możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery
pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym, w temacie obsluga/efez/swidnica

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Mapa ŚwidnicaProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Obsługa Klienta Efez

Polecane, ciekawe strony z Świdnicy. Prowadzisz serwis o Świdnicy lub zwiazany z Świdnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Alfa Nieruchomosci !Zobacz stronę Wydarzenia i informacje ze Świdnicy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Świdnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Świdnicy: Wałbrzych ogłoszenia - Nowa Ruda darmowe ogłoszenia - Jawor ogłoszenia bezpłatne - Legnica ogłoszenia - Kłodzko sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję