Pomocnik Pracownika Magazynu

KONTAKT

Świdnica - Dodane przez praca.walbrzych1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pomocnik Pracownika Magazynu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Pomocnik pracownika magazynu
Miejsce pracy: Strzegom
Nr ref. PPM/Strzegom

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ ?
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadrą Sp z o.o. na pełen etat
atrakcyjne wynagrodzenie
zmianowy system pracy
pracę w miłej atmosferze

OBOWIĄZKI
transport materiałów i podzespołów w procesie produkcyjnym
transport wyrobów gotowych z produkcji do magazynu
transport pustych pojemników na wyznaczone obszary
transport odpadów produkcyjnych
odpowiedzialność za stan używanych środków transportu

WYMAGANIA
uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
badania psychotechniczne aktualne (WARUNEK KONIECZNY)
aktualną książeczkę sanepidowskoą (WARUNEK KONIECZNY)
min. rocznego doświadczenie na stanowisku operator wózka widłowego
mile widziane doświadczenie w magazynie wysokiego składowania
dyspozycyjność, sumienność
zdolności manualne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy z dopiskiem w tytule "PPM/Strzegom" lub też o kontakt telefoniczny

InterKadra Sp. z o.o.
Ul. Rybacka 9, Wrocaw
Tel. 71 790 26 01

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy także o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Mapa ŚwidnicaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pomocnik Pracownika Magazynu

Polecane, ciekawe strony z Świdnicy. Prowadzisz serwis o Świdnicy lub zwiazany z Świdnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wydarzenia i informacje ze Świdnicy !Zobacz stronę Alfa Nieruchomosci !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Świdnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Świdnicy: Wałbrzych ogłoszenia - Nowa Ruda darmowe ogłoszenia - Jawor ogłoszenia bezpłatne - Legnica ogłoszenia - Kłodzko sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję