Zatrudnimy Kucharza od zaraz !

KONTAKT

Świdnica - Dodane przez cv2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnimy Kucharza od zaraz !

Restauracja Efez w Świdnicy zatrudni Kucharza

Miejsce pracy: Galeria Świdnicka

Nr ref: kucharz/efez/swidnica

Opis stanowiska:
Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami
Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej lub na podobnych stanowiskach
Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu
Umiejętność pracy w zespole, sumienność

Oferujemy:
dobre warunki pracy
pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
stabilne zatrudnienie
elastyczne godziny pracy
pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z numerem referencyjnym

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Mapa ŚwidnicaProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnimy Kucharza od zaraz !

Polecane, ciekawe strony z Świdnicy. Prowadzisz serwis o Świdnicy lub zwiazany z Świdnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wydarzenia i informacje ze Świdnicy !Zobacz stronę Alfa Nieruchomosci !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Świdnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Świdnicy: Wałbrzych ogłoszenia - Nowa Ruda darmowe ogłoszenia - Jawor ogłoszenia bezpłatne - Legnica ogłoszenia - Kłodzko sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję